Kina - Još jedan gol Nenada Milijaša!

subota 30.05.2015.
17:16

Nenad Milijaš briljira u kiuneskom Hebeiju. Danas je postigao još jedan gol za ekipu koju predvodi Radomir Antić.

manisaspor.org.tr

U kineskoj drugoj ligi danas je na programu bilo 11. kolo, a Antićev Hebei je upisao šesti trijumf, ovog puta protiv Ćingdaa, na svom terenu, rezultatom 3-1.

Ovom pobedom, Hebei se učvrstio na četvrtom mestu na tabeli, a trijumfu je još jednim svojim golom doprineo Nenad Milijaš. On je u finišu prvog poluvremena postigao treći gol za svoj tim, iz jedanaesterca i praktično overio trijumf, pošto je Hebei na poluvreme otišao sa ubedljivih 3-0.

Gosti su u nastavku uspeli samo da ublaže poraz.

Tri boda osvojio je i Stanojevićev Peking, koji je kao gost savladao Peking Tehnolodži sa 3-2.

Stanojevićev tim je sada šesti na tabeli sa 18 bodova, dva manje od Antićevog Hebeija.

U prilogu možete pogledati pomenuti Milijašev gol sa bele tačke.