14:27

'Filipsovci' su pretrpeli prvi poraz ove sezone na gostovanju u Hernevenu.

Beta/AP Photo/Peter Dejong

Aktuelni šampion Holandije Fejenord će ostati usemljen na čelu tabele posle četiri odigrana kola u Erediviziji.

Za razliku od 'Roterdamsa', koji su sakupili maksimalnih 12 bodova, PSV se okliznuo u Herenvenu, gde je poražen sa 2:0.

Gosti iz Ajnhovena su primili dva gola već u prvih šest minuta utakmice, Albanac sa Kosova Zeneli i Iranac Reza Gučanehad su bili strelci.

Šanse 'Filipsovaca' da mogu da se vrate u meč znatno su umanjene kada je Lozano dobio crveni karton u finišu prvog poluvremena, a imali su sreće da ne pretrpe i ubedljiviji poraz jeer je Gučanehad promašio penal 15-ak minuta pre kraja utakmice.

Doskorašnji fudbaler Partizana Nemanja Mihajlović je pobedu svog novog kluba odgledao sa klupe za rezerve.