nedelja 06.12.2015.
14:25

Težak udarac danas je doživeo sada već bivši lider Serije A! Nova smena na vrhu tabele!

BETA/AP Photo/Gianfilippo Oggioni

Borba na lidersku poziciju u Seriji A postaje sve zanimljivija, a u prilog tome i epilog današnjeg matinea u Bolonji, gde je domaći tim neočekivano savladao pre ovog kola vodeću ekipu Napolija rezultatom 3:2!

Ogroman deo posla Bolonja je odradila već u prvih dvadesetak minuta igre. Na vodeći gol domaćih čekalo se 14 minuta, a onda je Dijavara uputio dugu loptu ka Destru, ovaj je izbegao ofsajd zamku, ušao u kazneni prostor i savladao Reinu - 1:0.

Samo sedam minuta kasnije, usledio je novi šok za goste iz Napulja! Posle kornera Brijence, Rosetini je bio najbolji u skoku pred golom gostiju i mreža Napolitanaca se ponovo zatresla - 2:0.

Tek dana je Napoli krenuo nešto angažovanije, konkretnije, šanse su propuštali i Insinje i Kaljehon, ali je domaći tim zadržao ubedljivu prednost.

Ona je postala još ubedljivija od 60. minuta, kada je Destro ponovo umakao pažnji odbrane domaćih i iskosa sa desne strane savladao Reinu koji je morao bolje da interveniše u ovoj situaciji - 3:0.

Delovalo je da je sve gotovo, ali tako nije mislio Gonzalo Iguain. On je najpre u 87. minutu smanjio na 3:1, da bi samo dva minuta kasnije na asistenciju Hamšika još jednom savladao Mirantea - 3:2!

Usledilo je još četiri minuta nadoknade vremena, ali gosti nisu uspeli da dođu i do trećeg gola i tko izbegnu poraz.

Golove možete da pogledate OVDE.

Tablice vam donosi SofaScore - rezultati uživo

45 Komentara

John Doeee
Sunday, 06.12.2015
19:43

@juvealexxnIgramo Serie A. A vi mozete samo da igrate LS posto je nikada necete osvojiti. Najveci gubitnici u istoriji tog takmicenja. ;)

19:59

Već su je osvajali, a aBd opet.

juvealexx
Monday, 07.12.2015
00:17

igrate samo serie a pa ste zato koliko toliko odmorniji od drguih timova, vidjet ćemo vas naredne sezone ako i kad izborite Lp pa svaka 3 dana budete morali igrati zahtjevnije utakmice, a ponavljam ne brini ti za Juve, imali smo najteži ždrijeb u prvih 6 kola i to praktički igrali bez kompletng veznog reda, kako smo se kompletirali ne može nam nitko ništa i vi ste to osjetili u milanu, spasio vas je handanović

INTERnacionalista
20:42

..pa kako je krenulo cekat cete ko prija osvajanja one prve 1989-te :)

17:43

koliko je lik pod imenom "isfrustriran govori podatak da onemogućava odgovore na njegove "djetinjaste" komentare, taman sam pomislio da je u pitanju jedan normalni navijač intera koji "ne leti" a on dadne ovakav komentra, pa sinko pogledaj igru intera protiv napolija do tog ljajićevog pogotka apsolutno ništa niste napravili , a napoli je odigrao pod "ručnom" zadnjih 25 min. , a koja tek frustracija kad pišu da taj pogodak protiv rome je ljepši od bilo kojeg Juventusovog hahahahahaha , stvarno kakvi likovi na ovom portalu, s nogometom i taktikom veze nemaju

Moratti Massimo
17:42

Pola portala u histeriji govorila kako Napoli osvaja titulu. Ajde sad nesto napisite...Koliko se samo djece ovde iskuplja.

juvealexx
16:30

što su se ovi interisti raspisali, poklopio im se ždrijeb , gotovo sve najjače ekipe dočekali kod kuće, fiorentina ih ponizila , Juve još neposložen nadigrao, napoli sa pola snage dobio, romu su dobili ni sami ne znaju kakoi sad se busjau u "prsa" kao prvaci, polako trebate doći još u goste nama, milanu, fiorentini i romi, a i lazio će se oporaviti , budite zadovoljni na kraju ako ugrabite 3 mjesto za sda pobjeđujete a da ni sami ne znate kako, ali bitno je kad Juve pobjedi sa 1:0 onda je to "šugavo" , koji ste licemjeri

16:56

..ha,ha poklopio nam se zrijeb,a vasih 5 zadnjih kola kakav je bio zrijeb? Vidio si dje ste bili u prvih 7-8 kola kad ste igrali sa Napolijem,Interom,Romom.. Od samog starta Inter pobjedjuje 'srecno' nema veze,samo nek nas sreca prati do kraja,a hoce kako mace predu! Vi igrate lijepo,protiv Lacija 1 sut u gol.za 90 minuta,abjezi..

DEATH TO THE NEDICIS
09:36

Nije '89 nego '85.

18:09

..a ti si sigurno gledao Inter - Roma cim kazes da je Inter imao 1 sut,a bili su bolji citavo prvo poluvrijeme i posle gola rutinski sacuvali prednost! Fjorentina je dobila na Meaci al kako,2 minut penal, 20 minut crveni karton i sta ocekujes! Protiv juventusa jedno poluvrijeme Interu jedno juventusu,realno.. A sinoc podatak iz prvog poluvremena 11 suteva Intera na gol 0 Djenove, posed 72% nasprem 28%,ponisten totalno regularan gol Intera i plus Inter dodijeljen crveni (peti ove sezone u 15 kola)! Gol Ljajica jeste pomalo srecan al ko god je gledao trebao je da pistigne barem 3 komada! A kako Napoli da odigra ko protiv juventusa il Fjorentine kad su igraci Intera grizli 45 minuta sa covjekom manje! Nista,ja iskreno cekam da vas fjorentina otrese sledece kolo a mi sa 0:1 iz Udina odemo na toplih +9 pa lagano opustanje za novogodisnje praznike! A vi ucestvujte u LS ,i onako godinama samo popunjavate broj..

John Doeee
17:20

A sta objasnjavas nekom napaljenom klincu koji slavi titulu juventusa a klub mu na 5. mestu. Sta polemisati sa nekim ko kaze da nas je Napoli dobio sa pola snage?

17:14

Jel si video ti taj sut? On sam je lepsi od svih vasih utakmica u ovoj sezoni...

juvealexx
17:07

ako ćemo u detalje kako ste dobili romu, jedan jedini udarac na gol i to sa 25 m. handanović radio čuda, čupao vas je i protiv nas, sinoć u najmanju ruku smiješan pogodak iz ubačaja, jedino ste nešto odigrali protiv napolija ali napoli ni blizu nije odigrao kao protiv fiorentine ili Juventusa, trazumijem tvoju frustriranost što si mislio da nakon poraza od sassuola će se Juventus predati i raspasti odlaskom teveza i pirla, a kad ono u nikad težoj skupini Lp kolo prije kraja osigurali prolaz sa "tamo nekim" dybalom, mandžukićem i sandrom, i sa neuvjerljivim pogbom , mrtvi se na kraju broje a ti koliko god se nadao scudettu na kraju ćeš se zadovoljiti eventualno 3 mjestom

Scholes
16:20

Gledao tekmu, namestaljka za Oskara.

mak_juventino
16:07

Za INTERnacionalista , jesam li reko da cemo biti 4 boda iza Napoli ? Jel si odigrao singl Bologna-Napoli 1 ??? FORZA JUVENTUS

16:52

..bogami si pogodio! Jedino sto niste na -4 od vrha nego na -6 :)