nedelja 17.04.2016.
12:51

Nekadašnji napadač crveno-belih presudio Zvezdinom letošnjem ''dželatu''!

crvenazvezdafk.com

Zanimljiva informacija stiže iz Kazahstana - ekipa Kairata, koja je navijačima Crvene zvezde ostala u veoma lošem sećanju posle letošnjeg dvomeča u kvalifikacijama za Ligu Evrope, danas je doživela novi poraz u domaćem šampionatu, a u režiji bivšeg napadača Zvezde!

Naime, u okviru šestog kola prvenstva Kazahstana, Ordabasi je na svom terenu savladao Kairat sa 1:0, a go odluke postigao je Filip Kasalica u 55. minutu utakmice.

Taj pogodak možete da vidite u prilogu, a osim Kasalice, doprinos ovom trijumfu dao je i još jedan nekadašnji napadač Crvene zvezde Miloš Trifunović, koji je u 70. minutu zamenio strelca jedinog gola.

Inače, ovakav epilog je još jedna potvrda loše forme Kairata na startu nove sezone. Posle šest kola, Kairat ima samo jedan trijumf, uz dva remija i tri poraza, a Ordabasi ima pet bodova više od današnjeg rivala.