ponedeljak 13.02.2017.
00:00

Još čuda sa večerašnjeg meča na ''Visente Kalderonu''.

BETA/AP Photo/Francisco Seco

Videli smo čudo i promašeni penal Toresa, potom i čudesan preokret Atletiko Madrida.

Ipak, smatramo da je ovo bio ključan trenutak na meču. Igrao se minut kada je igru trebalo da napusti Janik Pereira Karasko, ipak, u poslednjem momemtu Saul Nigez se požalio na povredu pa je on izašao umesto Belgijanca.

Nekoliko minuta kasnije, Karasko je postigao spektakularan pogodak za 2:2 i najavio veliki preokret Atletiko Madrida.

Karma je čudo, povreda Nigeza i promena odluke Simeonea u poslednji čas donela je pobedu Atletiku!