Kao nekad - Miloš Krasić opet trese mreže!

nedelja 06.03.2016.
17:23

Nekadašnji reprezentativac Srbije postigao je danas jedan od četiri pogotka svoje ekipe u šampionatu Poljske.

przegladsportowy.pl

U Poljskoj je ovoga vikenda na programu 26. kolo tamošnjeg šampionata, a ekipa Lehje iz Gdanjska na svom terenu je deklasirala Jageloniju rezultatom 5:1.

U pobedničkoj ekipi su od prvog minuta nastupili srpski internacionalci - bivši vezista Crvene zvezde Aleksandar Kovačević i nekadašnji reprezentativac Srbije Miloš Krasić.

Domaći tim je već u prvom poluvremenu rešio pitanje pobednika, pošto je poveo sa 3:0, potom su gosti stugli do svog jedinog gola, a na 4:1 povisio je Miloš Krasić, pogotkom iz jedanaesterca u 63. minutu utakmice.

Trinaest minuta kasnije, Krasić je zamenjen, a u samom finišu meča domaći su preko Pašaoa stigli i do ''petarde'' - 5:1.

Ovom pobedom Lehja se probila na osmo mesto na tabeli, koje vodi u plej-of fazu takmičenja.