Kao da je Real naručio - I Sevilja ostala praznih šaka, gol Jovete nedovoljan

nedelja 29.01.2017.
18:08

Posle Atletiko Madrida i Barselone, kiksnula je i Sevilja.

Fudbaleri Espanjola pobedili su na svom stadionu ekipu Sevilje rezultatom 3:1 (2:1) u 20. kolu Lige Primere.

Bilo je burno danas u Barseloni, pošto je već u drugom minutu direktan crveni karton zaradio Pareha i zgrešio penal.

Siguran izvođač najstrože kazne bio je Hose Antonio Rejes, ali je prednost Espanjola kratko trajala.

U 20. minutu posle lepe akcije, Samir Nasri je proigrao Jovetića, a ovaj lako došao do svog trećeg gola u dresu Sevilje.

U nadoknadi prvog poluvremena, Rejes je asistirao Navaru, a ovaj pogodio za 2:1.

Konačnih 3:1 postavio je Đerar Moreno u 71. minutu posle asistencije Navara.

Nakon ovog poraza, Sevilja ostaje na deobi drugog mesta sa Barselonom, a Real Madrid ima priliku da se odmakne ako večeras pobedi Real Sosijedad na svom terenu.