"Kanarinci" odoleli Ipsviču!

Autor: Dragan Milosavljević
subota 09.05.2015.
17:48

Plej-of utakmice za plasman u Premijer ligu privlače veliku pažnju svih ljubitelja fudbala na "ostrvu".

Beta/AP Photo / Alastair Grant

U prvoj utakmici polufinala plej-ofa Čempionšipa između Ipsvič Tauna i Norič Sitija nije bilo pobednika, bilo je 1-1.

U dosta otvorenoj utakmici gosti su stigli do prednosti u 41. miutu preko Hosona.

Domaći su već u nadoknadi prvog poluvremena stigli do izjednačenja. Strelac je bio Anderson u 48. minutu.

Do kraja meča nije bilo novih promena rezultata, pa gosti mogu da budu zadovoljni ovim remijem.

"Kanarinci" će za 7 dana na svom "Karou Roudu" pokušati da se domognu finala plej-ofa.

U drugom meču polufinala sastaju se Midlzbro i Brentford, a u prvoj utakmici je Midlzbro slavio kao gost sa 2-1 i nalazi se na dobrom putu da na svom "Riversajdu"  obezbedi plasman u finale.

Nema sumnje da nas očekuju veoma uzbudljive revanš utakmice.