KAN - Kamerun posle preokreta bolji od Gvineje Bisao

sreda 18.01.2017.
22:15
Izvor: Sportske.net; Beta

Fudbaleri Kameruna pobedili su večeras u Librevilu selekciju Gvineje Bisao sa 2:1 u drugom kolu Grupe A Kupa afričkih nacija (KAN)

Beta/AP Photo/Sunday Alamba

Gvineja Bisao je povela u 13. minutu golom Piketija, ali je Kamerun u drugom poluvremenu stigao do preokreta i prve pobede na takmičenju u Gabonu.

Sebastijen Siani je izjednačio rezultat u 61. minutu, a pobedu Kamerunu doneo je Mišel Ngadeu Ngađui u 79. minutu.

Domaćin Kupa afričkih nacija, selekcija Gabona i Burkina Faso odigrali su nerešeno 1:1.

Kamerun je prvi na tabeli Grupe A sa četiri boda, Burkina Faso i Gabon imaju po dva, a Gvineja Bisao je poslednja sa jednim bodom.

U poslednjem kolu se sastaju Kamerun i Gabon, odnosno Gvineja Bisao i Burkina Faso.