KAN - Kakva drama u Grupi D, svi izjednačeni!

nedelja 25.01.2015.
00:04

Obe današnje utakmice u okviru Grupe D Kupa afričkih nacija okončane su remijima. Baš kao i one u prvom kolu!

Beta/AP Photo/Sunday Alamba

Podsetimo, najpre su Obala Slonovače i Mali igrali nerešeno, 1-1, da bi večeras i Kamerun i Gvineja okončali svoj meč istim rezultatom.

Već smo pisali o sjajnom golu iz kornera, koji je u 13. minutu postigao Mukanđo, za vođstvo Kamerunaca od 1-0, ali to nije bilo dovoljno za trijumf ove selekcije.

U finišu prvog poluvremena, selekcija Gvineje je preko Traorea izjednačila na 1-1 i taj rezultat je ostao na snazi do kraja utakmice.

Ono što je posebno interesantno, jeste činjenica i da su u ovoj grupi i obe utakmice prvog kola završene istim rezultatima, takođe je bilo 1-1, pa uoči trećeg, odlučujućeg kola, sve četiri selekcije imajuu po dva boda i istu gol razliku - 2:2!

U poslednjem kolu sastaće se Kamerun - Obala Slonovače i Gvineja - Mali.