Kamp Nou pozdravio Suareza, ''rešetali'' Mesi, Nejmar...

utorak 19.08.2014.
09:36

Barselona se u velikom stilu predstavila navijačima na Kamp Nou u prijateljskom susretu sa ekipom meksičkog Leona. čak šest lopti u mreži gostiju. Nastupio i Luis Suarez, Mesi i Nejmar vrlo brzo rešili utakmicu...

Beta/AP Photo/Manu Fernandez

Fudbaleri Barselone odigrali su sjajan meč protiv Leona, na kraju trijumfovali rezultatom 6-0 i tako dali povoda svojim navijačima za optimizam uoči starta nove sezone.

Leu Mesiju je bilo potrebno samo tri minuta da ''načne'' rivala, i to posle asistencije Nejmara sa leve strane.

A brazilski reprezentativac se vrlo brzo, posle asistencije, istakao i golovima. Već u 12. minutu bilo je 2:0, a prednost je Nejmar dodatno uvećao u finišu prvog poluvremena, kada je pitanje pobednika i bilo rešeno.

U nastavku je u centru pažnje bio dvostruki strelac El Hadadi, sve do ulaska u igru Luisa Suareza.

Urugvajac nije uspeo da debitantski nastup za Barsu kruniše i pogotkom, ali je za razliku od njega to učinio Sandro u samoj završnici meča za konačnih 6-0!