utorak 05.05.2015.
14:17

Naravno, u pitanju je Azijska Liga šampiona, gde je australijski Brizbejn Roar danas završio svoje učešće.

brisbaneroar.com.au

Ekipa čiji napad predvodi Andrija Kaluđerović, danas je u poslednjem, šestom kolu Grupe G poražena na svom terenu od japanske Urave rezultatom 2-1.

Koroko u 34. i Muto u 57. minutu su doneli gostima dva gola prednosti, a poraz Brizbejna je u 70. minutu ublažio upravo Kaluiđerović, postavivši konačnih 1-2.

Ovo je drugi Kaluđerovićev gol u Azijskoj ligi šampiona, a prethodni je postigao u prošlom kolu, u pobedi nad Peking Guanom, rezultatom 1-0.

Brizbejn je takmičenje u Grupi  završio na trećem mestu sa 7 bodova, Urava je poslednja sa 4, a u narednu fazu takmičenja plasirali su se kineski Peking Guan i korejski Suvon, sa po 11 osvojenih bodova.

U prilogu pogledajte današnji Kaluđerovićev gol, od 02:58 na snimku.