subota 05.03.2016.
17:21

Spektakularnim golvima Portugalac je širom otvorio vrata pobede Realu protiv Selte na 'Bernabeu'.

BETA/AP Photo/Francisco Seco

U 50. minutu igre, zategao je CR7 sa 30-ak metara i duplirao prednost 'Los Blankosa', Blanko nije imao nikakve šanse.

Uživajte...

Osam minuta kansije nova majstorija, fantastično izveden slobodan udarac i povisio na 3:0.

U 65. minutu Ronaldo je postigao het-trik i vratio Realu tri golaprednosti pošto je nešto ranije Jago Aspas smanjio na 3:1.

59 Komentara

barça mes que un clu
Sunday, 06.03.2016
02:56

Konacno Real odigrao jednu dobru utakmicu, i navijaci istog zaboravili na sve lose utakmice, da odma dizu Real u nebesa, Dok ne dodje neka jaca ekipa pa ponovo nadigra Real.

Dr Ivica Iliev
00:39

Samo da on proradi i bice onaj stari Ronaldo!

Golzalo Higuain
Saturday, 05.03.2016
20:45

Ovaj prvi gol dok sam gledao osjećao sam kao da igram PES!!!

Heisenberg321
20:38

Konačno da i navijači Reala imaju prilike da pišu hvalospeve o Ronaldu posle jedne tekme, kao što mi navijači Barse možemo posle svake o Mesiju. :D

Masni
22:47

Posle svake? hahahahah

Pique0811
20:03

Malo vam fali da poletite, pa red he bio da pogodi van sesnest il slobodnjak nije dao godinu dana

Galaktikos
19:32

Esadeeee ovaj Real opet igra kontre,,,koja je to drugoligaska ekipa Esade,,imas pravo

Kle(vers)o(n)!!!
19:24

Nadam se da je Ronaldo,demantovao ovu decicu sa ovog sajta,kao recimo Simketa sto prate fudbal od juce.

AfricaLoF
20:34

Slazem se u potpunosti. Simke i njemu slicni su navijacka sramota za Barselonu i fudbal kao igru.

Galaktikos
19:19

Ma sto rece Simke prosek od igraca ni medju 50 najboljih,,daje golove sa pola metra,,a Mesi pocepa mreze sve sa 50 metara

Milan Antunovic
19:17

KO JE NAJBOLJI NA SVETU....ZNA SE ........CR7 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Galaktikos
19:07

Esade ovaj Ronaldo pojma nema ,,samo daje neke golove sa pola metra ili na kontre,,Esade ovaj Real kontra ekipa,samo trkace i rudare

Mario Götze - Return
19:05

Onaj treci je zapravo bio onaj pravi u njegovom stilu... Prva dva magija, msm bilo je i vreme da i on da neki gol van sesnaesterca i iz slobodnjaka...

Eccentric
20:05

Ove sezone ima desetam predobrih gola ali ne krivim te

21:30

Mnogo vise ima sa bele tacke i ono kada pogodi praznu mrezu...

Noname123
20:10

Pre samo nekoliko nedelja dao je gol tako sto je presao tri igraca i dao gol od 18 metara,pa nedelju kasnije tako sto je presao dva igraca i iz teskog ugla zabio loptu u mrezu,pa protiv Rome ostavio Florencija nemocnog i od 16 zabio,da stvarno,nije u njegovom stilu.

MaNcHesTeR_ed
19:03

2 lepa gola, konacno gol iz SU, ne predaje se on tako lako.

Dejan Marinkovic
19:02
LuckyStrike
18:59

bez uvrede za navijace barselone ovom izjavom ne vredjam nikog samo sam realan... ja ronalda ne cenim puno dobar je golgeter ali ne gajim nikakvu ljubav prema njemu .. nznm kako drugacije da se izrazim .. :D neko ce da kaze od navijaca barselone da je dao 4 komada malom timu znaci 100% ce to neko reci... zato sam i dosao da kazem samo da je celta dobila barsu 3:1 i da igraju dobar fudbal ove godine.. samo ovo nije bio njihov dan a bio je dan ronaldu... prvo poluvreme su se drzali odlicno real katastrofa odigrao ali u drugom ih krenulo mnogo bolje... da su igrali celu sezonu kao drugo polu vreme ne bi bila ovakva situacija na tabeli... a ovako je sve reseno tako da im pobeda ne znaci nista samo je ronaldo nabio statistiku jos vise... ps. cestitke barsi jos jednom na tituli... pozz

18:54

Nije ovo tačno, SIMKE meni kaže da CR samo ubacuje lopte sa 5 metara, ili sa penala. Mora da je ovo neki dvojnik u pitanju.

Brat Sergio (Return)
18:54

Kakav igrac jos jednom je pokazao. Covjek zabio 4 gola, ne znas koji je od kojeg bolji. Bravo majstore, mogu ti se samo nakloniti jer to i zasluzujes.

Novak Djokovic1
20:30
Jera62
18:52

I jos jedan gol glavom ,posle izvedenog kornera :D Inace nije lose igrao Real, cak i odlicno bez pola tima :)

S-I-M-K-E_
18:50

Svaka cast za prva 2 gola,fenomelnalno,jedan od najbolji sutera ikad.Ali Real od njegovih golova nista ne profitira,postigne na jednom mecu 5 a posle ga u vaznim utakmicama nema.

20:12

Daj covjece priznaj vec jednom da si njegov fan i mirna Bosna. Ovako se samo gubis u komentarima.

Bembara
20:50

Kako to,a najbolji strelac lige?

Eccentric
18:49

Doktorr ja se divim ovom liku zanemarimo decu ali pravi ljudi ovde znaju kolilo je tesko biti na ovakvom nivou skoro deceniju legenda

Stefaninho
20:24
JovicaDobrica
22:02

Tebe nakon tri mjeseca opet da vidimo ovde.Budi uz kikija i kad ne da gol..ako si njegov fan. ;)

Eccentric
21:41

Pitaj znas koga

Madridista
18:47

Drugim poluvremenom smo dokazali da se mozemo boriti sa Barsom ako igramo kako treba, ali problem je sto nismo konstantni kao Barselona, kad igramo punom snagom i potencijalom onda mozemo igrati sa Barselonom u punoj snazi, ali ako igramo kao u prvom poluvremenu onda bi se ponovio prvi El Klasiko sezone. Moramo pronac konstantnost u igri, vjerovatno im je Zidan ocitao bukvicu na poluvremenu, mozda je neiskusan i djeluje mirno, ali svi koji su pratili Zizua dok je igro znaju da je temperamentan i dobar motivator.

01:45

Simeone je pokazao kao se igra protiv Reala, Realu daj loptu oni ne znaju sa loptom

Noname123
18:32

Golcina,zamalo 2 gola iz slobodnjak na jednom mecu pff.

Stefaninho
13:38

Lep gol, morao je jednom i on iz slobodnjaka da ubode.

Tuesday, 08.03.2016
21:32

Al Messi mu otac opet. Dva gola iz slobodnjaka u FINALU ;))

Bembara
18:31

Magic Ronaldo! :D Bice opet najbolji strelac nista novo,ako je vec titula izgubljena.

20:14

Pa da, ipak je penaldova statistika vaznija...

18:25

Svaka mu cast.

Noname123
20:11

Zar nisi napisao da je dao sve golove od 2 metra na onu vest? Verovatno si je video pre ove.smesno hahaha.

01:46

Svaka cast i Pancevu.Zvezda 1989-1992. Pancev 84gola a 69golova (Savicevic,Prosinecki, Stojkovic,Mihajlovic, Jugovic)