12:20

Naš nekadašnji reprezentativac će, očigledno, u sjajnoj formi dočekati svoj Partizan. Kljajiću, i/li Stevanoviću, obratite pažnju!

vidi.hu
vidi.hu

Kako smo već preneli, sportski direktor Partizana Ivica Iliev govorio je o evropskim prijateljskim utakmicama koje su odigrali i koje tek treba da odigraju crno-beli, a prva naredna je protiv ekipe mađarskog Videotona, 11. novembra, tokom prvenstvene pauze.

Ova ekipa je proteklog vikenda odigrala derbi 14. kola tamošnjeg šampionata i na gostovanju vodećem Vašašu osvojila bod - bilo je 1:1.

A najzaslužniji što je Videoton ostao neporažen je bivši napadač Partizana Danko Lazović, koji je majstorijom iz ''slobodnjaka'' u 90. minutu zatresao mrežu domaćeg tima i svojim petim golom u sezoni postavio konačan rezultat.

Osim njega, svih 90 minuta za Videoton u ovom meču odigrao je i Marko Šćepović, koji se od početka aktuelnog prvenstva tri puta upisao u strelce.

U prilogu je Lazovićeva golčina, ujedno i svojevrsna ''pozivnica'' Partizanu pred pomenuti prijateljski meč.