Kakva odbrana golmana Seltika! Nešto slično sinoć je uradio i Ljoris!

sreda 23.11.2016.
21:45

Prvak Škotske je ugostio prvaka Španije u okviru petog kola grupne faze Lige Šampiona.

Beta/AP Photo/Kirsty Wigglesworth

Barsa je povela na "Seltik Parku" golom Lea Mesija u 24. minutu, i nakon 45 minuta igre vodi sa minumalnom prednošću.

Mogla je prednost "Blaugrane" da bude i ubedljivija, da na golu Seltika nije raspoloženi Kreg Gordon.

Škotski "broj jedan", je panterski sačuvao svoju mrežu nakon što je Luis Suarez glavom šutirao sa svega par metara udaljenosti.

Kako je izgledala njegova intervencija pogledajte u nastavku.

Juče je u okviru Lige Šampiona Monako savladao Totenhem na "Stadionu Luja Drugog", na kraju je bilo 2:1 za domaćina, a da nije bilo Ljorisa mogli su "Kneževi" i ubedljivije da slave.

Golman Sparsa je poput Gordona na neverovatan način sačuvao svoju mrežu, a kako je to izgledalo pogledajte u prilogu.

Koja odbrana je po vašem mišljenju bila bolja?