Kakva ''ludnica'' u Dortmundu! Rešetaju ''Milioneri'', rešeta i Prijović!

utorak 22.11.2016.
21:27

Sedam golova za pola sata na ''Vestfalenu''! Moglo je da ih bude i više! Aleksandar Prijović umalo do het-trika!

legia.com
legia.com

Neverovatan razvoj događaja u Dortmundu, goleada kakva se odavno ne pamti!

Legija iz Varšave je hrabro ušla u duel sa ''Milionerima'' i već posle deset minuta igre povela je golom Aleksandra Prijovića, našeg nesuđenog reprezentativca koji je majstorski reagovao sa petnaestak metara i savladao nemoćnog Vajdenfelera koji se nije ni pomerio - 0:1.

To kao da je naljutilo domaće fudbalere koji su ekspresno, od 17. do 21. minuta postigli čak tri pogotka!

Strelac prva dva bio je Šinđi Kagava, oba puta na asistenciju Dembelea, a treći Nuri Sahin za 3:1.

Ali, onda ponovo na scenu stupa Aleksandar Prijović, koji u 24. minutu svojim drugim golom vraća Legiju u igru - 3:2.

Samo par minuta kasnije on je imao fenomenalnu priliku za het-trik i izjednačenje, ali je iz neposredne blizine umesto prazne mreže pogodio prečku!

''Milioneri'' to surovo kažnjavaju - Dembele u 29, pa Rojs u 32. za neverovatnih 5:2!

Posle ovoga, pitamo se da li će večeras biti postavljen novi rekord po broju golova na utakmici Lige šampiona. Za sada ga drže Monako i Deportivo (8:3).

A golove Prijovića i fudbalera Dortmunda pogledajte OVDE.