sreda 27.09.2017.
21:49

PSŽ daleko konkretniji rival na "Parku Prinčeva".

EPA/CHRISTOPHE PETIT TESSON

Pari sen Žermen je poveo već u drugom minutu susreta u francuskoj prestonici, strelac je tada bio Dani Alveš, asistent Nejmar.

Taj gol možete videti OVDE.

Bajern je nakon toga imao par solidnih prilika, pretili su Areoli Miler, Levandovski i Havi Martinez, ali je mreža domaćina ostala netaknuta.

PSŽ je pretio iz kontri, a onda je usledio 31. minutu. Mbape se odlično snašao u kaznenom prostoru gostiju, poslao je potom pas ka Kavaniju koji je bio u naletu, a "El Matador" u svom stilu cepa mrežu nemoćnog Ulrajha za 2:0.

Pogodak pogledajte u nastavku.

Nakon gola, usledio je možda i važniji detalj za Parižane. Poznato je da su Nejmar i Kavani "u ratu" od sada već čuvenog penala, tj oko izvođenje jedanaesterca u duelu sa Lionom u Ligi 1, mediji su prenosili razne informacije, pa se čekalo kako će Nejmar reagovati ukoliko Kavani zatrese mrežu rivala i obratno.

Na kraju je Nejmar ipak prišao Urugvajcu i čestitao mu na pogotku, iako nisu delovali baš prijateljski nastrojeni.