Kako može da bude u Diznilendu? "Pevci" i "Sveci" priredili spektakl!

Autor: Vladimir Stojanović
nedelja 23.07.2017.
08:54

Sjajan meč u Orlandu, na kraju tragičar Kevin Trap, videli smo čak šest golova...

BETA/AP Photo/Matt Dunham

Sjajan meč odigrali su u Orlandu Totenhem i Pari Sen Žermen, uostalom kako drugačije nego sjajna zabava u Diznilendu.

Oba tima su igrala potpuno otvoreno, a videli smo dva gola već u uvodnih deset minuta. Kavani je načeo "Pevce", ali je sjajnim golom par minuta kasnije Kristijan Eriksen poravnao rezultat.

Kevin Trap nije imao svoje veče, prvo je poklonio gol Eriku Dajeru, ali ipak na poluvreme se otišlo sa 2:2, zaboravljeni "Flako" Pastore je poravnao rezultat.

Totenhem je bio bolji tim, PSŽ je ostao bez golmana nakon što je Trap igrao rukom van svog kaznenog prostora.

U poslednjih 10 minuta odluka, Alderveld je doneo prednost Englezima, da bi Kejn koji je zaigrao u nastavku sa penala postigao konačnih 4:2 za Totenhem.