subota 14.05.2016.
18:55

Tačku na još jednu šampionsku sezonu u Seriji A, ekipa Juventusa stavila je večeras ubedljivom pobedom na svom terenu protiv Sampdorije.

BETA/AP Photo/Andrew Medichini

U utakmici poslednjeg, 38. kola Serije A, Juventus je pred svojim navijačima deklasirao Samdoriju rezultatom 5:0.

Samo pet minuta bilo je dovoljno šampionu da ''načne'' goste iz Đenove. Slobodan udarac je odlično izveo Dibala, uputio centaršut u peterac rivala, a na pravom mestu našao se Evra, koji sprovodi loptu u mrežu - 1:0.

Nije se dugo čekalo ni na drugi gol. Igrao se 14. minut, kada je Skrinjar skrivio jedanaesterac i zarasdio direktan crveni karton, a Dibala je bio precizan sa bele tačke za vođstv od 2:0.

Do kraja prvog poluvremena, još jedan gol raspoloženog Dibale, ovoga puta u 37. minutu, a u nastavku se mreža Brinjolija još dva puta zatresla.

Najlepši trenutak ovog meča dogodio se u 77. minutu, kada je Đorđo Kjelini ''skinuo paučinu'' snažnim i preciznim udarcem sa ivice kaznenog prostora, a tačku je stavio još jedan defanzivac, Leonardo Bonući u 85. minutu za konačnih 5:0.

Golove iz Torina možete da pogledate OVDE.