Junak Mesi: "Nije gotovo"

utorak 23.02.2016.
23:50

Arsenal je danas bio ravnopravan protivnik u većem delu meča, pa Mesi poziva na oprez.

Beta/AP Photo/Frank Augstein

Junak večeri svakako je Leo Mesi koji je sa dva gola danas doprineo pobedi Barselone od 2:0 protiv Arsenala u prvom meču osmine finala Lige šampiona.

Najbolji fudbaler na svetu je nakon utakmice istakao da još uvek ništa nije gotovo.

"Ovo još nije gotovo. Znamo na kakve stvari je sposoban Arsenal i znamo da bez obzira na današnji rezultat koji je sjajan ništa nije gotovo", rekao je Mesi.

On je izrekao i da je Arsenal danas igrao veoma jaku odbranu, kako nad njim, tako i nad ostalim napadačima Barselone.

"Arsenal je markirao veoma jako, radi se o veoma snažnim igračima u odbrani. Ipak, znali smo da ne mogu tako celu utakmicu, usporili su u drugom poluvremenu i otvorili su se par puta što smo iskoristili", rekao je nakon meča Leo Mesi.