Junajtedovo mučenje na Old Trafordu, poništen Blindov autogol!

sreda 28.10.2015.
23:00

Jedini od favorita koji u sredu u regularnih 90 minuta nije uspeo da opravda ulogu favorita u osmini finala Liga Kupa, jeste Mančester Junajted

BETA/AP Photo/Ivan Sekretarev

Jedini od favorita koji u sredu u regularnih 90 minuta nije uspeo da opravda tu ulogu u osmini finala Liga Kupa, jeste Mančester Junajted, čiji je duel sa Midlsbroom u regularnom toku završen bez golova, 0-0, pa se ušlo u produžetke.

Imala je ekipa Luja van Gala dosta sreće u nekoliko situacija, kada ih je spasavao golman Romero, a šta tek reći za situaciju u 58. minutu, kada je Dejli Blind postigao ''ničim izazvani'' autogol, ali srećom po njega, koji sekund ranije signaliziran je ofsajd Kikea.

Pogledajte ovu situaciju, gosti su već krenuli da slave gol, ali ih je pomoćni arbitar ''spustio na zemlju''.