subota 14.02.2015.
18:39

Ekipa koju predvodi Slaviša Jokanović nastavlja da korača ka Premijer ligi.

watfordfc.com

Votford je u okviru 21. kola Čempionšipa slavio na gostovanju kod Boltona i tako upisao treći uzastopni prvenstveni trijumf.

Meč na 'Makron' stadionu obilovao je preokretima, palo je čak sedam golova.

Gosti su poveli preko Igala sredinom prvog poluvremena, ali do odlaska na odmor Bolton uspeva da preokrene reyultat u svoju korist golovima Klofa i Le Fondrea.

U razmaku od 69. do 74. minuta novi preokret, prvo je Abdi poravnao rezultat, a onda Ekstrand doneo prednost Votfordu.

Klof svojim drugim golom pet minuta pre kraja donosi treće izjendačenje na utakmici, ali u poslednjim trenucima utakmice rezervista Dini postavlja konačnih 3:4 i donosi sva tri boda Jokanovićevoj četi.

Votford je trenutno peti na tabeli, na poziciji koja vodi u borbu za Premijer ligu kroz plej-of.

Dodajmo i da je Čarlton Atletik danas bio ubedljiv protiv Brentforda, bilo je 3:0 na 'Veliju', što mu je prvi prvenstveni trijumf još od početka novembra prošle godine!

Srbi nisu učestvovali u trijumfu kluba iz jugoistočnog dela Londona, Marko Dmitrović je presedeo na klupi za rezerve,  dok je Miloš Veljković je van stroja zbog povrede.