17:14

Crnogorac ne staje.

Twitter/Sevilla FC

Crnogorski reprezentativac Stevan Jovetić nastavio je svoje briljantne partije u dresu Sevilje.

On je na gostovanju Espanjolu postigao pogodak u 20. minutu za 1:1, posle asistencije Samira Nasrija.

Zanimljivo, od kako je došao Jovetić je na četiri meča postigao tri gola, od toga dva Real Madridu, i dodao jednu asistenciju.

Pujo je opet pokazao klasu i dokazao da je pravi posao za Sevilju.

00:10

Jovetic je jednostavno vrhunski ali vrhunski igrac, razvaljivao je u Fiorentini, u Sitiju je po meni od njega jedino Auguero bio kvalitetniji od ofanzivnih igraca a znamo da su prednost imali i Negredo i Dzeko i razni igraci sumnjivog kvaliteta. O Interu ne treba ni trositi rijeci, kakvi su to neznalci to je strasno, opet mogu reci da je igrac sa mozda veecim kvalitetom u Interu Ikardi a ostali su smijesni u odnosu na Jovetica, a igraju neki Ederi i ostali poluigraci. Nadam se da ce ga u Sevilji znati cijeniti, strasan je igrac.

Sunday, 29.01.2017
20:35
????JULEN GUERRERO 8????
20:15

Gde su sad oni mozgovi sto im Joveta nije igrac za velike timove vec obican prosek?

19:11

A u Interu niej ni klupu mogao, e bravo strucnjaci.

masimomorati
19:10

Bravo! Samo da ostane zdrav, pa da ga Sevilja otkupi. Valja neke pare na njemu uzeti.

rossoneroug
19:04

Joveta majstor !

Don Andres
19:00

boga mi perez se danas dobro istrosio na sudije.. 1. onaj sramno ponisten gol barsi a onda crveni za sevilju u 2. minutu.. ako se jos sudije budu morale aktivirati na realovom mecu bice to dobar udar na perezov dzep.. (;

19:10

ne brini ti za Pereza bogatiji je od celog ovog sajta zajedno. Sad ce potpise jos nekog igraca i optocne novu gradnju u toj zemlji za nekih milionce do sto, sesto. milincica. Da nadoknadi.

19:23

bdui iskren i priznaj da je na zadnja 2 el klasika barsa imala pomoc sudija , prvo ponisten cist gol bejlu a sad gol iz ofsajda

18:28

Ovo je sramota sta sudija napravi Sevilji...

Vlada Canada
18:32

Nije ni za zuti a kamoli za crveni...i to jos u prvom minutu...

Galaktikos
18:45

Perez to sredio Simke i ustao Franko

Mangus
18:26

Nasao je odlican tim. Ruku na srce, ovde mu nije trebalo mnogo da postigne gol ali opet je bio na pravom mestu. Odlican trener, odlican tim i stil igre koji mu odgovara

Sporske me ugasile
18:25

Sevilla ozivljava igrace ,nije mogao bolje da pogodi u koji ce klub otici . Bravo Joveta,vracas se polako na pravi put

HVALA TI, RONALDINJO
18:22

Sjajna akcija, prava spanska. Crnogorci imaju mnogo srece sto imaju Savica i Jovetica, ta dva igraca nikad necu moci da prezalim.

delije niksic
18:22

Ali sudije sve rade da Real konacno osvoji titulu,danas velika greska na Barsinoj utakmici a sad Sevilja dobija nezasluzen crveni u 2 minutu,stvarno cudno!

19:13

a kad se Deportivu ponisti cist gol, protiv Hihona ond anista, kad Betis da gola lopta ne udj eu gol, protiv Eibara (ako se ne varam) ond anista, to se i zaboravlja? Sudjenje u Primeri je uzasno uvek, samo je pitanje ko ce da trpi.

18:21

Zato sam i rekao da treba da ide u Sevilju jer sam znao da oni znaju da cene pravi kvalitet.

Steffi
18:17

Sudije uzasne, za ono penal i crveni, katastrofa.

18:16

citas li ovo pioli

19:10

Sto da cita. Pioli rastura sa Interom. Joveta se nije uklapao u sistem sa jednim napadacem (Icardijem).