sreda 02.08.2017.
23:27

Atletiko Madrid je u finalu bio bolji od Liverpula na penale.

Beta/AP Photo/Andres Kudacki

Regualrni deo finalne utakmice odigrane na 'Alijanc Areni' završen je rezultatom 1:1.

Albanac Keidi Bare je doveo 'Kolćonjerose' u vođstvo u 33. minutu, konačan rezultat postavio je Roberto Firmino iz penala sedam minuta pre kraja meča.

Pristupilo se izvođenju penala, a tragičar je bio Džordan Henderson. On jedini nije uspeo da pogodi sa 'kreča' od svih deset izvođača, bio je neprecizan u drugoj seriji.

Za Atletiko su pogađali Grizman, Fernando Tores, Gabi, Gaitan i Felipe Luis, a za 'Redse' Firmino, Origi, Kent i Grujić.

Marko Grujić je proveo u igri drugo poluvreme.

9 Komentara

MancCity1
Thursday, 03.08.2017
06:21

gde vam je sad liverpul, pobedili bayern u prijateljskoj koji se ne sastavlja igraci im umroni, sad se pokazala vasa prava snaga, 9o mesto je plafon ove sezone

Nahor1997
15:47

Liverpul je protiv Bayerna izasao u najjacem sastavu. Protiv Atletika nisu igrali Kutinjo, Salah i Staridz, a ostatak prvog tima je igrao ili prvo ili drugo poluvreme.

ADIS-M-UNTD
02:23

Nisam gledo utakmicu jer je u isto vreme bio i junajted iz teksta nisam nista saznao kakva je bila...logicno je da liverpul kalkulise malo prvenstvo je za 9 dana povrede im ne trebaju sad...

Real-an is back!!
02:03

ne mogu englezi sa spanciam izaci na kraj .

Roger Elliott
00:31

Gubitnicki mentalitet opet prevladao.

Liverpul Crna Gora
Wednesday, 02.08.2017
23:57

Odlican je bio Grujic, bravo momce! Ceka tebe blistava karijera, daj boze u Liverpulu. Pozdrav za sve posjetioce sajta, zadrzite dostojanstvo ljudi :) nek najbolji bude prvi :) manite se prozivki. Zivjeli!!!

MSSZRMK
01:31

Najrealnije je da Grujic prodje u Liverpulu kao Markovic.

Normal one
09:13

Od tog plasljivog zeca ce mnogo bolje proci.Grujic zna sa loptom,ne plasi se da sutne,ne bira uvek pas do sebe.Sve zavisi od Klopa ali mislim da je zasluzio da dobije ozbiljnu sansu,ako ne da pocinje tekme onda da barem redovno ulazi zadnjih 20-30 min i redovnih 90 minuta u kupu!

Nogometni strucnjak
23:48

Dosadna utakmicama za rezervama, prava akcija su bila polufinala, ipak finale i ne toliko zabavno za gledanje.