Jokanov Fulam "prosuo" sve za dva minuta, Njukasl izgubio lidersku poziciju, Stojketovi "Šumari" poraženi!

ponedeljak 02.01.2017.
17:54

Odigrano je 25. kolo Čempionšipa, došlo je do promene na vrhu.

screenshot - Youtube.com

Jokanov Fulam "prosuo" sve za dva minuta, Njukasl izgubio lidersku poziciju, Stojke sačuvao mrežu!

Ekipa Njukasla izgubila je u gostima protiv jedne od najslabijih ekipa u ligi ove sezone.

Poraženi su Benitezovi izabranici na gostovanju Blekburn Roversima sa minimalnih 1:0.

"Svrake" su bile neuporedovi bolji protivnik, ali nisu iskoristili svoje šanse za razliku od Roversa, kojima je bila dovoljna jedna prava.

Strelac pobedonosnog gola u 74. minutu bio je Čarli Malgru, to je ujedno bio i jedini šut u okvir gola domaćeg sastava.

Ekipa Fulama koju sa klupe predvodi naš Slaviša Jokanović, imala je sve u svojim rukama, do 73. minuta.

Tada je Hemed anulurao prednost domaćina koji je u 55. minutu doneo Lukas Pijazon, a samo dva minuta nakon nakon toga Dank je potpuno preokrenuo rezultat u korist ekipe Brajtaona, koji je uspeo da zadrži prednost do kraja i popne se na prvu poziciju na tabeli.

Na kraju 1:2 za Brajton, koji preskače Njukasl i vraća se na čelo tabele.

Što se tiče ekipe Notingem Foresta, poraženi su na svom stadionu od ekipe Barnslija. Gosti su slavili u poslednjim trenucima, zahvaljujući pogotku Hurihejna u 88. minutu.

Na kraju 0:1 za ekipu Barnslija, ekipa Vladmira Stojkovića, koji ovoga puta nije bio među stativama "Šumara", je doživela novi poraz.