Jokanov Fulam prepustio lideru tri boda na "Krejven Kotidžu"

utorak 08.03.2016.
23:35

Fudbaleri Fulama upisali su novi poraz u Čempionšipu, sedmi od kada je na klupu kluba iz Londona seo srpski stručnjak Slaviša Jokanović.

fulhamfc.com

Pred ekipom Slaviše Jokanovića nalazi se jako težak period pošto će u završnici sezone morati da se bori za opstanak u Čempionšipu, a posao Fulama otežan je nakon novog poraza.

Klub sa "Krejven Kotidža" ugostio je lidera Čempionšipa u okviru 36. kola ali je i pored solidne igre i dobrog rezultata posle prvih 45 minuta Fulam upisao još jedan neuspeh.

Barnli je slavio rezultatom 3:2 (1:2) nakon preokreta u drugom poluvremenu koji su režirali Vouks (49') i Grej (61').

Gosti su poveli u ranoj fazi utakmice ali je Fulam do odlaska na odmor preokrenuo rezultat, da bi u nastavku Barnli stigao do pobede, pete vezane u Čempionšipu.

Za Fulam je večerašnji poraz bio sedmi od kada je na klupu seo Slaviša Jokanović, a ekipa iz Londona ostvarila je samo dve pobede od 2. januara i debija srpskog stručnjaka.

Fulam se posle petnaestog poraza u šampionatu nalazi na 19. mestu na tabeli sa samo dva boda više od Roterhema koji predvodi ekipe iz zone ispadanja.