subota 29.07.2017.
18:29

U okviru priprema za nastupajuću sezonu, Fulam se sastao sa Volfsburgom.

EPA/FERNANDO VELUDO

Četa Slaviše Jokanovića poražena je od nemačkog Bundesligaša rezultatom 0:3 (0:1).

Oba tima su na teren istrčala u gotovo najjačim sastavima, a prednost nemačkom timu doneo je novajlija Bruks u 35. minutu.

Sa minimalnom prednošću "Vukova" se otišlo na odmor, a nakon nešto više od pola sata igre u nastavku, nemački tim postiže još dva gola za samo četiri minuta.

Oba pogotka je postigao iskusni Mario Gomez, prvi u 79, a drugi u 83. minutu susreta.

Ovo je treći poraz Jokanovićevog Fulama na pripremama, najpre su u susretu iza zatvorenih vrata poraženi od gradskog rivala Čelsija sa 8:2 potom su savladali Pjast sa 1:0, pa su remizirali sa Zlinom 2:2. Nakon toga poraz od Vest Hema od 2:1 i remi sa Darmštatom od 2:2.