Jokan kvari utisak, novi ubedljivi poraz...

subota 30.04.2016.
22:29

Od kada je obezbedio opstanak, Fulam igra sve slabije u Čempionšipu.

fulhamfc.com

Serija loših rezultata nastavljena je i danas, u pretposlednjem, 45. kolu Čempionšipa.

Ekipa Slaviše Jokanovića je danas gostovala Brentfordu i poražena je rezultatom 3:0, što je već treći ubedljivi poraz Fulama u poslednja četiri kola.

Podsetimo, pre Brentforda, bolji od Fulama bili su i Notingem (3:1) i Brajton (5:0).

Danas je sve bilo rešeno već u prvom poluvremenu, Saunders je u petom minutu doveo Brentford u vođstvo, da bi samo dva minuta kasnije Hogan povisio na 2:0.

Isti igrač je u 40. minutu postavio konačnih 3:0.

Posle ovog poraza, Fulam je ostao na 21. mestu na tabeli, tik iznad zone ispadanja, ali uz osam bodova više od Čarltona na 22. poziciji.

Sezona se za Jokanovića i Fulam završava u sledećem kolu, utakmicom protiv poslednjeplasiranog Boltona na ''Krejven Kotidžu''.