sreda 24.08.2016.
23:23

Ekipa Fulama je uspela da savlada Midlsboro u okviru Liga kupa.

fulhamfc.com

U Engleskoj je ove nedelje bilo na programu i takmičenje u Liga kupu, a između ostalih, u narednu fazu prolazak je obezbedio i Fulam koji predvodi naš Slaviša Jokanović.

Srpski trener je vodio svoju ekipu do velikog uspeha pošto su savladali Midlsboro, novog Premijerligaša sa 2:1 nakon produžetaka.

Nadžent je doveo u prednost Midlsboro u 8. minutu, da bi autogolom De Sarta domaćin izjednačio na "Krejven Kotidžu".

Pobedu je doneo Kristensen u 113. minutu meča.

Ranije danas su prolazak obezbedile ekipe Bornmauta i Sanderlenda, a i Akrington je uspeo da izbaci Barnli nakon produžetaka golom Pirsona u 120. minutu meča.