Jeste li videli najnoviji projektil Sergeja Milinković-Savića?

ponedeljak 09.02.2015.
23:08

Kako smo juče i objavili, Genk je u 25. kolu šampionata Belgije savladao Beveren sa 1-0, a junak pobede je naš Sergej Milinković-Savić, bivši fudbaler Vojvodine, koji je postigao jedini gol u 78. minutu.

krcgenk.be
krcgenk.be

Ovo je bio veoma važan trijumf za ekipu Genka, koja se ponovo vratila među šest vodećih ekipa, koje će u završnici sezone igrati u plej-of grupi.

Sergej Milinković-Savić je protiv Beverena odigrao svih 90 minuta. Tokom prvog poluvremena je propustio jednu odličnu priliku da ''načne'' goste, ali se za taj promašaj iskupio u nastavku, na najlepši mogući način.

Postigao je prelep gol, preciznim udarcem sa nekih 18 metara, smestio loptu uz desnu stativu protivničkog gola i doneo sva tri boda svom timu.

Pobedonosni gol mladog srpskog reprezentativca možete da pogledate na 02:50 na priloženom snimku.

U izjavi posle meča, Milinković-Savić je i sam istakao značaj jučerašnje pobede, uz nadu da će i u narednim mečevima njegov tim nastaviti sa dobrim partijama.