"Jarčevi" doživeli šesti uzastopni poraz!

sreda 20.09.2017.
20:25

Protivnik Crvene zvezde u okviru kvalifikacija za Ligu Evrope, ekipa Kelna, danas je poražena od Ajntrahta iz Frankfurta na svom terenu.

EPA/ARMANDO BABANI

Peti poraz Kelna u okviru Bundeslige ove sezone u isto toliko mečeva, i šesti uzastopni poraz ovog tima u zvaničnim utakmicama ove sezone.

"Jarčevi" su danas poraženi na svom terenu od Ajntrahta iz Frankfurta rezultatom 0:1 (0:1).

Keln je danas bio u najmanju ruku ravnopravan rival Ajntrahtu za koji je Mijat Gaćinović odigrao 90. minuta, sve do nadoknade vremena.

Upravo je Mijat Gaćinović jedan od najzaslužnijih za pobedu svog tima, pao je u kaznenom prostoru nakon kontakta sa golmanom Hornom, sudija je pokazao na belu tačku što je razbesnelo igrače Kelna.

Siguran izvođač bio je Haler, ispostavilo se da je to bio jedini gol na ovom meču.

Gaćinović je imao još jednu priliku u okviru prvog poluvremena, ali nije uspeo da savlada golmana domaće ekipe.

Od ostalih srpskih fudbalera, danas je igrao Miloš Jojić koji je igrao od 60. minuta meča, dok je Luka Jović presedeo čitav meč na klupi.