nedelja 01.02.2015.
21:02

Ekipa Sevilje uspela je da pobedi Espanjol u veoma zanimljivom meču večeras u Andaluziji.

sportske.net

Sevilja je bila mnogo bolja ekipa večeras na svom terenu protiv Espanjola, a gosti su uspeli da iz dva šuta u okvir gola postignu isto toliko golova i da ugroze pobedu Sevilje.

Ipak, nije im to pošlo za rukom pošto je Jago Aspas postigao gol pred sam kraj meča i tako doneo tri boda svojoj ekipi.

Da podsetimo, Jago Aspas je prvi put večeras bio starter, a igrač Liverpula na pozajmici u Sevilji odmah se upisao u strelce.

Stuani je iz penala doveo goste u vođstvo u 15. minutu, da bi Figueras neverovatnim golom izjednačio rezultat na ovom meču.

Vitolo je doveo Sevilju u prednost do kraja poluvremena, da bi Kasilja, golman gostiju igrao rukom van šesnaesterca i dobio crveni karton za to, tako da je Espanjol igrao sa igračem manje do samog kraja.

Dominirala je Sevilja u nastavku, a onda šok za sve navijače ovog tima.

Ekipa iz Barselone je preko Viktora Sančeza postigla sjajan gol i došla do izjednačenja iz drugog šuta u okvir gola.

Ipak, da tri boda ostanu u Sevilji potrudio se Jago Aspas golom pred sam kraj meča. Tražili su ofsajd fudbaleri Espanjola, ali on nije postojao, Sevilja je zasluženo slavila sa 3:2.