Izrael - Stojke primio neobičan gol, remi protiv lidera

ponedeljak 04.05.2015.
23:33

Bliži se kraj sezone i u Izraelu, večeras je odigrana poslenja utakmica 32. kola u plej-of fazi takmičenja.

Beta/AP Photo/Bastian Parschau

Ekipa Makabija iz Haife večeras je na svom terenu dočekala vodeću ekipu Makabija iz Tel Aviva, a meč je završen bez pobednika, rezultatom 1-1.

Mrežu domaćih je, kao i obično, čuvao reprezentativac Srbije Vladimir Stojković, koji je posle boljeg početka gostujućeg tima, kapitulirao u 12. minutu.

Akcija Makabija iz Tel Aviva je išla po desnoj strani, usledio je centaršut za Kanjea, koji snažno šutira, Stojković odbija loptu, ali ponovo do fudbalera gostiju, kojih iz drugog pokušaja uspeva da savlada srpskog golmana.

Taj gol možete da vidite u prilogu, a u nastavku meča igrači ekipe iz Haife su bili konkretniji i opasniji, što im se isplatilo u 35. minutu, kada je Rajos postavio konačnih 1-1.

Makabi iz Haife je ostao na petom mestu na tabeli sa 43 boda. Makabi iz Tel Aviva ima 66 na liderskoj poziciji.