Iznenađenje u Holandiji - Ameri slavili!

petak 05.06.2015.
22:50

U prijateljskoj utakmici između Holandije i SAD-a slavili su gosti rezultatom 4:3.

Beta/AP Photo/Patrick Post

Jako zanimljiva utakmica danas između Holandije i SAD-a, a videli smo veliki preokret gostiju.

Holandija je povela golom Huntelara, ali je do kraja poluvremena Zardes izjednačio rezultat na 1:1.

Igralo se veoma brzo na obe strane, sa dosta prilika, a pravu goleadu videli smo u drugom poluvremenu.

Svi su mislili da je sve gotovo nakon što su Huntelar i Depaj (nakon šuta Huntelara Depaja je pogodila lopta i ušla u gol) povećali prednost na 3:1, ali Amerikanci se nisu dali.

Od 70-90. minuta postigli su čak tri gola. Prvo je Bruks doneo nadu da mogu barem do nerešenog rezultata, da bi Vilijams izjednačio u 89. minutu. Samo minut kasnije Amerikanci dolaze do velike pobede,a  strelac pobedonosnog pogotka bio je Vud.