Srpski internacionalci nastavili sa odličnim partijama u dresu beloruskog šampiona.

fcbate.by
fcbate.by

Ovog vikenda u Belorusiji se igra treće kolo tamošnjeg šampionata, a BATE Borisov je upisao i treću pobedu, međutim znatno teže nego u prethodna dva meča.

Višestruki šampion Belorusije je danas gostovao ekipi Minska i slavio rezultatom 3:2, i to tek posle preokreta u 92. minutu meča!

Ovakav ishod režirali su naši internacionalci - Mirko Ivanić i Nemanja Milunović, koji su postigli drugi i treći, odlučujući pogodak za BATE Borisov.

Vođstvo Minsku doneo je nekadašnji fudbaler Vojvodine, Spartaka, Proletera Nemanja Čović u 24. minutu, da bi do kraja poluvremena Gordejčuk doneo izjednačenje gostima.

U nastavku, Minsk je ponovo poveo golom Trubile u 65. minutu, da bi samo tri minuta kasnije Mirko Ivanić postigao izjednačujuči gol za 2:2.

Ovaj rezultat bio je na snazi sve do drugog minuta vremenske nadoknade u samom finišu meča, kada je Nemanja Milunović postigao gol odluke, a posle kornera za BATE Borisov - 2:3!

Sve golove možete da pogledate u prilogu.