Italijani melju i vode, imaju li Španci odgovor?

Autor: Milovan Longinov
ponedeljak 27.06.2016.
18:42

Fudbaleri Španije i Italije od 18 sati igraju najzanimljiviji meč osmine finala Evropskog prvenstva, a Azuri vode od 33. minuta.

Beta/AP Photo/Laurent Cipriani

Serhio Ramos je oborio Pelea na 20 metara od gola, a Eder iz slobodnog udarac snažno je šutirao, na odbijenu loptu posle odbrane De Hee, naleteo je Kjelini i pogodio za 1:0.

Inače, Italijani su bili bolji rival do vodećeg gola, imali su dve odlične šanse, ali je De Hea odlično reagovao i sačuvao svoj gol posle pokušaja Pelea i Đakerinija.

Španija je delovala neorganizovano i bezidejno i u nastavku će morati mnogo toga da promeni u svojoj igri.