"Istresla" se Barsa!

utorak 16.12.2014.
23:52

Barselona je u okviru Kupa Kralja savladala ekipu Hueske ukupnim rezultatom 12:1. Prošli Valensija i Selta.

Beta/AP Photo/Daniel Ochoa de Olza

Nakon pobede u prvom meču od 4:0 u gostima protiv Hueske, Barselona je danas savladala tog protivnika još ubedljivijim rezultatom, 8:1.

Kombinovao je Luis Enrike, hteo je da odmori svoje najbolje igrače, jedino su Maskerano i Inijesta od standardnih igrali danas od starta.

Prvo poluvreme je proteklo u znaku pomalo zaboravljenog Pedra koji se polako vraća u formu. Postigao je čak tri gola u tom periodu, dok su Roberto i Inijesta dodali još po jedan.

U drugom su Adriano, Traore i Ramirez postigli još po jedan gol, za ukupnih 12:1 u ove dve utakmice sa Hueskom. Istorijski gol za ekipu Hueske postigao je Moreno u 86. minutu nakon kornera sa metar udaljenosti.

Setimo se samo kako su se radovali kada su izvukli ovog giganta, takvo je i bilo radovanje nakon ovog gola.

Golove pogledajte OVDE.

Pored Barselone, Valensija je prošla u narednu fazu takmičenja nakon izuzetno neizvesne utakmice sa puno golova.

Prošli su ekipu Raja Valjekana, bilo je 4:4 u ovom meču, i zahvaljujući pobedi od 2:1 u prvom susretu "Slepi miševi" su prošli u narednu rundu.

Golovi OVDE.

Ekipa za koju je ponovo igrao Nemanja Radoja, Selta, pobedila je Las Palmas sa 3:1 golom u poslednjim minutima meča i tako je nadoknadila prednost gostiju od 2:1 iz prvog susreta.

Oreljana je doneo veliku pobedu svom timu.

Pored ove tri utakmice, Almerija je savladala Betis i plasirala se u narednu fazu. U ovom meču je bilo 2:1 za ukupnih 4:3.