Isključen Katai! Opravdano, ili ne?

sreda 01.03.2017.
23:55

Samo četiri dana posle sjajne partije protiv Valensije i odlučujućeg pogotka koji je postigao u tom meču, srpski reprezentativac u Granadi pokvario utisak, baš kao i njegov tim.

BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC/DS

Dok su sve oči bile uperene ka Madridu i duelu Reala i Las Palmasa (3:3), mnogo uzbuđenja doneo je i duel u Granadi, gde je gostovao Alaves.

Kako smo izvestili tokom večeri, Krstičić i Katai su bili u startnoj postavi Alavesa, ali su bodov ostali u Granadi - 2:1.

Trijumf domaćih najavio je Vakaso u 38. minutu meča, da bi Kuenka početkom drugog poluvremena dupliao prednost Granade - 2:0.

Neizvesnost je vratio Kamarasa, pogotkom u 57. minutu, ali do kraja Alaves nije uspeo da stigne do izjednačenja.

Dva sve bude gore po goste, naš Aleksandar Katai je u nadoknadi vremena isključen zbog udaranja protivničkog igrača, koji ga je prethodno vukao za dres kako bi sprečio kontru.

Koliko je Kataijevo isključenje bilo opravdano, procenite u prilogu, pri kraju snimka...