Irci daju nadu Srbiji, poraženi su od Belorusije

utorak 31.05.2016.
22:43

Protivnik naše reprezentacije u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo u Rusiji, ekipa Republike Irske, danas je poražena na svom terenu od Belorusije sa 1:2.

Beta/Brian Lawless/PA via AP

Kombinovani sastav reprezentacije Republike Irske danas je poražen od Belorusije rezultatom 1:2 (0:1).

Ekipa koju predvodi Martin O'Nil danas je razočarala svoje navijače pošto nije odigrala na potrebnom nivou. Evropsko prvenstvo se bliži, a Irci ne oduševljavaju svojom igrom.

Belorusija je povela golom Gordejčuka u 20. minutu, da bi Volođko uspeo da u 63. minutu savlada golmana Givena za 0:2.

Sve što su domaći uspeli jeste da postignu utešni gol u 72. minutu meča preko Vorda.

Svaki neuspeh reprezentacije Republike Irske je dobra vest i za našu reprezentaciju koja je u istoj grupi u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo u Rusiji.