Interova lagana šetnja Islandom...

četvrtak 21.08.2014.
01:02

Fudbalerei Intera ostvarili su očekivanu pobedu nad domaćim Stjarnanom u Rejkjaviku i praktično osigurali plasman u Ligu Evrope.

Beta/AP Photo/Rich Schultz

Poslednji krug kvalifikacija za Ligu Evrope startovao je utakmicom na Islandu između domaćeg Stjarnana i milanskog Intera.

''Neroazuri'' su slavili rezultatom 3-0, a Stjarnan je odolevao do finiša prvog poluvremena kada je Ikardi na asistenciju Dodoa doneo prednost Interu.

Tek što je počelo drugo poluvreme, Dodo je duplirao vođstvo gostiju, da bi u samoj završnici utakmice, u 89. minutu, D'Ambrosio krunisao asistenciju Kuzmanovića za konačnih 3-0.

Inače, Kuzmanović je samo minut ranije ušao na teren, dok jeNemanja Vidić odigrao svih 90 minuta na poziciji štopera i dobroobavio posao.