subota 12.03.2016.
22:46

Fudbaleri Intera večeras su savladali Bolonju na svom terenu nakon velikih problema.

Beta/AP Photo/Antonio Calanni

Bolonja je došla u Milano kao ekipa koja dugo nije primila gol, a nakon 462 minuta njihova odbrana je konačno poklekla.

Prekidi su danas skupo koštali Bolonju.

Inter je tokom celog meča ima terensku inicijativu, ali nije uspevao da ugrozi gol golmana Mirantea. Ipak, u drugom poluvremenu, tačnije u poslednjih 20 minuta Inter je uspeo da probije bedem ispred gola Bolonje i da uzme tri boda - 2:1.

Adem Ljajić je imao možda i najbolju priliku u prvom poluvremenu, pogodio je stativu, a još jednu dobru priliku u ovom delu imao je Eder.

Nije baš da Bolonja nije pretila, imali su par dobrih kontri, ali su fudbaleri Intera uvek uspevali da izađu kao pobednici.

U drugom poluvremenu Bolonja je držala čvrsto bod u svojim rukama, ali su nakon 11. kornera za Inter poklekli. Odbila se lopta nekako do Ivana Perišića koji je iz blizine uspeo da pošalje loptu u mrežu za 1:0.

Samo tri minuta kasnije novi gol nakon još jednog kornera. Miranda je skrenuo loptu do D'Ambrozija koji duplira prednost Intera na 2:0 i postavlja konačan rezultat.

Bolonja je stigla do smanjenja rezultata preko Brience u poslednjim minutima meča, ali bilo je kasno, Interu idu tri boda.