nedelja 24.09.2017.
16:57

Odigrane su još četiri utakmice šestog kola italijanske Serije A.

EPA/MATTEO BAZZI

Posle današnjeg poraza Milana na gostovanju Sampdoriji u Đenovi (2:0), tokom popodneva su odigrane i još četiri utakmice.

Najubedljiviju pobedu ostvario je Lacio, na gostovanju slabašnoj Veroni. Rimljani su slavili sa 3:0, a najveći deo posla završili su tokom prvog poluvremena, kada je pogađao Imobile - prvi put u 24. minutu iz penala, a onda i u 41, za vođstvo od 2:0.

Tačku je stavio nekadašnji fudbaler Voždovca i aktuelni crnogorski reprezentativac Adam Marušić u 60. minutu, a Imobile je ovog puta upisao asistenciju.

Naš reprezentativac Sergej Milinković-Savić danas nije bio u konkurenciji za sastav ekipe Lacija.

Inter se na svom terenu dugo mučio protiv Đenove, a do pobede od 1:0 stigao je tek u 87. minutu, kada je D'Ambrosio pogodio posle kornera.

Da sve bude gore po Đenovu, gosti su u samom finišu meča ostali bez dvojice isključenih igrača. Dva direktna crvena kartona dobili su Omeonga i Tarabt, obojica u sudijskoj nadoknadi.

Za to vreme, Kaljari je na svom terenu poražen od Kjeva sa 2:0, dok je istim rezultatom, ali na svom terenu, Krotone savladao ekipu Beneventa.

21:36

..mladi Karamo usao u 72 minutu da kraja meca zbog faulova nad njim 3 igraca Djenove dobili zute kartone! Joao Mario drugi igrac kad udje sa klupe!

Dodaaa-ktbffh
20:49

Vidljivo je da nisu kalibar za LS,tanko je ovo...

John Doeee
20:07

A sto volim kad juve ne igra nedeljom pa admini odu kuci...jer zaboga, svi ostali su nevazni.

No ®ules
19:58

Bravoza admina. Pustio je 3 komentara na pobjedu Intera.. 🤐

Brat Rodrigoo
19:26

Danilo Damrozio donosi 3 boda, nevjera :). Ali moze i mora ovo bolje.

Amalainter
18:55

Fali jedna prava 10-ka..iz aviona se vidi kako igraju,to ubacivanje lopte na Icardija tesko prolazi.Tako je igrao i De Bur..Ne shvatam zasto se forsira igra sa jednim napadacem i protiv mnogo slabijih ekipa..A i ocigledno je bilo u zadnje dve utakmice da Valero-Vesino slabo fukcionise..Galjardini bio prosle sezone medju najboljima a ne dobija sansu..Na srecu pobeda,bodovi se racunaju,losa igra se zaboravlja

Ali baba
18:06
Oldboy
17:38

Teško bez kreatora na sredini, a Valerovo vraćanje bekovima ne pomaže baš, po trenutnoj igri četvrto mesto deluje kao san, ali nadam se da će 18.10 kineska vlada odobriti investicije, da kupimo 2-3 igrača i to je to. Inače velika razlika u 2 poluvremenu, da ne kažem opsada gola

DEL PIEROO
17:34

Skudeto se osvaja u ovakvim utakmicama, bitno je pobedjivati slabije protivnike ako zele da istraju do kraja u borbi za titulu, mislim da nemaju sta tu da traze Juve i Napoli do odredjenog momenta ce voditi neku borbu kraj se zna a Inter ce se zadovoljiti LS.. igra ce se poboljsati a bodovi su tu, za sad je Inter i vise nego dobar

John Doeee
21:35

Niko od nas interista nijr ni pominjao titulu sem amiga...a za to sto se zna kraj, pricuvajte se Napolija ove sezone.

John Doeee
Monday, 25.09.2017
20:40

A druze, otresli su odlican Lacio u sred Rima...godinama isti tim, samo je jos jedna godina vise iskustva i igranja zajedno. A Inter nema sanse za skudeto, za LS ima...

DEL PIEROO
14:15

Lopta je okrugla, bez obzira na slabu igru moze Inter mozda da izgura do kraja dosta toga, imaju solidan tim, odlicnog trenera ali nemaju motiv da kidaju protiv Djenove i Spala kao sto imaju protiv Juventusa i Napolija, nije napoli toliko dobar veruj mi, dobri su protiv manjih klubova kad naidje neko jaci vidis na cemu su, videcemo kako ce se stvari odvijati kad neko odmanke 5/6 bodova

djordjeb
22:03

A gde je tu Roma zasto mislis da Roma ne moze da se bori za skudeto

izNOgud
17:22

Prilicno jalovo ali ovakve utakmice unose potrebni mir I stabilnost u gradjenju forme potrebne da se izgura ovaj projekat! U Interu su sto se tice odbrane I napada stvari poznate, prilicno stabilne I produktivne ali Spaleti jos uvijek rotira I trazi pravu sredinu terena. Tu se osjeca nedostatak nepredvidljivosti u kreiranju igre i opasnosti po protivnika iz drugog plana. Svakako nista iznenadjujuce jer su menadzerima ruke vezane slabijim finasijama postale upravo prilikom rjesavanja tog problema.nA Lazio je sjajan! Ne znam koliko dugo ce odsustvovati Anderson ali njegovo partnerstvo sa ovakvim Imobilem djeluje zastrasujuce I mogu bas daleko da doguraju!

Mou Internazionale
17:22

3 boda su najbitnija...Ranijih godinama smo igrali lepo ali zato prosipali bodove...Karamao odlican!

17:10

Losa realizacija, slaba komunikacija izmedji veznog reda i napada. U II poluvremeno znatno bolji, treba mam Žao Mario u nastavku, Karamo ogroman potencijal- pisu se 3 boda. Forza Inter! 🔵🌑🔵

22:24

Pisali ste i na pocetku prosle godine pa na kraju seven

Agan Hodzic1
Tuesday, 26.09.2017
07:41

U pravu si,sedmo mesto,ali ne treva podsecanja,posle pibede nad jako dobron Atalantom od 7:1,demolirali je,ali imali su racunicu,da je bolhe da igraju u Kini za velike pare,jer im turneju organizovali vlasnici nego kvalifikacije za ligu evrope,gde im sve pobede ne bi donele ni 20% onoga sto su uzeli na turneji,uz to igrali lagani po polucreme sa manhim rizikon od povreda,mislimo malo i o tome!

No ®ules
23:48

Sve u redu druskane! Navijam za Inter i hocu da verujem kako ce tim ove sezone pruziti vise. Slab nam je vezni red, to je fakat... Sta sam to inace lose napisao pa se ti nadje uvrijedjen?

Stefan Stojkovski_fb
17:09

Pitanje je vremena kad ce inter poceti gubiti bodove i poceti da tone...

John Doeee
17:14

A zasto nam govoris sta ce biti? Sad nije zanimljivo da gledamo kad si nam rekao ko je ubica.

The_Matrix
17:42

A mozda je i pitanje vremena kada ce se Inter podici!? Nisu oni toliko losi pa sad da se pisu gluposti. Kontrola meca je bila tu, stvarane su sanse, ali se i Djenova majstorski branila. Zaboravljate da je ta ista Djenova vodila 2-0 protiv Juventusa, da to nije losa ekipa i da su uvek velikanima i favoritima znali da pomrse racune

Ruske39
17:05

Pa kako kroz iglene usi? Gde je Ikardi?

18:26

..haha docekali navijaci juventusa da Dibala bude ispred Ikardija po broju golova,mozda skupi i vise asistencija a ne ko prosle godine..

22:26

Ne moze se s vama takmiciti, da uspije i to onda bi izmislili novu glupost tipa ima manje zutih ili na njemu napravljeno vise faulova i sl. Jednostavno, kompleksi

Pravi romanista
17:03

Karamoa uradio vise za 20 minuta nego Kandreva za 6 utakmica...Ne znam sta se desilo sa Kandrevom,bio je jedan od najboljih u Laciju..Svaka cast Interisti,nekad mora i ovako:)

Joker96
17:03

Jeste jedva,ali ne moze se reci nezasluzeno. Inter bolji i zeljniji pobede. Ali pobogu, Djenova je jedna od najgorih gostujucih ekipa, zar je moralo da se strepi do kraja utakmice? Inter ima problem da probije bunker slabijih timova. Tri gola daju Fiorentini i Romi ali zato protiv Bolonje i Djenove jedan gol plafon. Bar se pisu tri boda,forza Inter!