Igrači su zadovoljni, Spaleti je besan!

sreda 09.03.2016.
00:00

Situacija u Romi nakon utakmice nije bila baš najsjajnija, Lučano Spaleti je uzeo stvari u svoje ruke i očitao lekciju svojim igračima.

Beta/AP Photo/Francisco Seco

Spaleti nije bio zadovoljan izdanjem svoje ekipe, posebno realizacijom pošto je Roma propustila nekoliko veoma dobrih prilika pri rezultatu 0:0 da savlada Kejlora Navasa.

Real je na kraju pobedio sa 2:0 i ukupnim rezultatom 4:0 prošao u narednu fazu.

"Slabi smo mentalno, nismo tim koji želim da budemo. Nije Real Madrid u formi u ovom trenutku, nisu nepobedivi", rekao je nakon meča Lučano Spaleti kome je očigledno mnogo krivo zbog novog poraza od Reala.

Edin Džeko i Mohamed Salah su propustili sjajne šanse u prvom poluvremenu, dok su u drugom Salah, Florenci i Manolas imali odlične prilike da pogode mrežu Kejlora Navasa.

Zbog odlične igre u polju i činjenice da su pokazali zube Realu igrači Rome su dobili pohvale, ali ne i od Lučana Spaletija.

"Kada sam ušao u svlačionicu i video svoje igrače koji su bili zadovoljni, ja sam postao razočaran.

To mora da bude fundamentalno igračima, da im je Roma kao porodica. Kada izgubiš sa 2:0 onda moraš da budeš ljut i da shvatiš koliko znače te propuštene šanse