Ibrin prvenac u Premijer ligi!

nedelja 14.08.2016.
16:02

Utrostručili su prednost sa poluvremena na "Din Kortu" izabranici Žozea Murinja, preko švedskog internacionalca.

twitter.com/101greatgoals

Prvo poluvreme je bilo za zaborav kada je igra Zlatana Ibrahimovića bila u pitanju.

Bio je odsečen, a nije imao nijednu loptu u kaznenom prostoru protivnika.

Čak je i njegov procenat paseva bio veoma nizak, svega 65%.

Igrao se 51. minut, kada je Ibra jednu sasvim bezazlenu loptu, na sebi svojstven način pretvorio u gol šansu za Vejna Runija.

Prava je šteta što kapiten "Đavola" nije uspeo da zatrese mrežu Artura Boruca.

Nakon toga je Runi udvostručio prednost Junajteda, a potom je i Zlatan obeležio ovaj susreta. Postigao je svoj prvi gol u Premijer ligi već na prvom meču i najavio da će ovo biti izuzetno "berićetna" sezona kako za Junajted tako i za njega.

46 Komentara

RvN10
Monday, 15.08.2016
00:13

Priznajem,bio sam skeptican mnogo u vezi Ibrahimovica... Kroz ove 2-3 utakmice sto sam ga gledao,taj covek je spreman kao 25-ogodisnjak...Povlacim sve so sam rekao,sjajno pojacanje!

AfricaLoF
Sunday, 14.08.2016
20:22

On je takav igrac da se moze nazvati 'golom vise'. Sjajan fudbaler i nevazno je gde igra, jer ce taj tim biti bolji za gol vise.

MANUTD
19:06

Mator je on, nece postici mozda 10 golova sve ukupno.... U prvih 10 kola.

16:07

Hahaha ovo je pobeda dana! :D Ibrahimović koji je iz 42 šuta dao 4 gola, najneproduktivniji napadač u EPL. Pa vi trpite jer on mora da igra kod Murinja. Možda ne bi kasnili ovoliko za vrhom tabele da je tu igrao neko drugi, ali Pogba i Ibra moraju da igraju iako nemaju pojma. Liverpul 24 gola, Junajted 13. A Ibrahimović neka nastavi da daje više golova od naših ofanzivaca, a mi ćemo vam u narednih 10 kola kao i u prvih 10 pobeći još makar 8 bodova. Misliš da me pogađa ta priča oko datih golova? Pa u Liverpulu nema ko ne daje golove. Nema Liverpulovih igrača na listi strelaca u prvih 4-5 a opet smo na deobi prvog mesta jer ceo tim daje golove. Mane, Firmino, Kutinjo, Lalana, Milner a evo su počeli i defanzivci da cepaju.

MANUTD
15:28

Ispravi me ako gresim ali on i ovako mator je i dalje postigao vise pogodaka od svih vasih ofanzivaca. Ne?

Lord Bobinhooo!
19:00

Ibra je bogotac,gde god da igra on ce busiti mreze.

Nani
18:47

junajted nema posed kao kod van gala ali imaju dosta vise suteva u okvir gola..treba jos pogba da se navikne na tim bice to dobra ekipa...mada bi ja dovo jos jednog dobrog stopera i veznjaka i ekipa bi bila bomba..i u rotaciji bi bio puno kvalitetnih igraca..

????JULEN GUERRERO 8????
21:56

Vežnjak nam ne treba, samo desni bek i štoper a Valensiju vratiti na desno krilo, naravno u rotaciju!

amigo999
17:10

Ibra je i bitce najveca zvezda premijer lige...

17:05

ЈЕДНОМ КЛАСА, УВЕК КЛАСА!

Akrobatika7777
16:33

Primiš loptu,povuces korak-dva,nanišaniš,opalis i pogodis..Daljina nebitna,golman nemoćan..nnPRIJEVOD:Ibrakadabraa :D

Nikola M.
16:27

Klasa je klasa.

Adnan
16:26

Ibra gol,Mata gol,Runi gol,Baily igrač utakmice,De Gea na nivou.

Zoki N1
16:22

Ovih kom slučajno i tako to...mogu samo da kažem protiv malih timova se uzima titula...idemo junajted😃

stojković
17:31

Tebra prvo je kolo,tako da... :)

Zoki N1
20:19

Jeste...po meni bitan je start u prvih 10 kola znaće se mnogo toga...ako se tu uzme 28-30 bodova mislim da ce uzeti junajted 😉

JesseLingard14
16:18

Pa pricajte i dalje Ibra je star , Ibra ne moze u Premijer Ligi da igra , 25+ golova u ligi zapamtite ovaj komentar.

17:42
Marcos Alonso
16:16

Prvi sam ja sumnjao u Ibrahomovica zbog godina ali lik je nevjerovatan,povlacim sve sto sam rekao :D

Denis Split
16:13

Kapetan na Fantasy ya'll

Steffi
16:06

Prva dva gola dali slucajno, ali Ibra je objasnio.

sashki
16:15

Dao sam ti plus. Ali nista u ta dva gola nije bilo slucajno jer su se dobro potrudili za njih. Nije usla onako mahinalno.

Steffi
18:05

Iznenadili su me, nisam ocekivao pobedu, prvi gol mu odbrambeni igrac dva puta poklanja loptu, drugi Marsijal sutira i dolazi lopta do Runija.