Ibrahimović krivi Blana: ''Izgubili smo zbog loše taktike''

Autor: Beta Beta
sreda 13.04.2016.
12:36
Izvor: Beta

Fudbaler Pari Sen Žeremena Zlatan Ibrahimović rekao je da je njegova ekipa zbog loše taktike izgubila od Mančester sitija u revanš utakmici četvrtfinala Lige šampiona.

Beta/AP Photo/Thibault Camus

Fudbaleri Pari Sen Žermena nisu uspeli da se plasiraju u polufinale Lige šampiona, pošto su sinoć u revanšu u Engleskoj izgubili od Mančester sitija sa 0:1. U prvoj četvrtfinalnoj utakmici u Parizu bilo je nerešeno 2:2.

Jedini gol na utakmici postigao je Kevin De Brujne u 76. minutu pa se Siti prvi put u klupskoj istoriji plasirao u polufinale Lige šampiona.

Ibrahimović je ocenio da je njegova ekipa bolja od Sitija, ali da je izgubila zbog loše taktike.

"U prvom poluvremenu smo igrali drugačije, novim sistemom i šta se dogodilo, dogodilo se. Da je to prošlo dobro, niko ne bi ništa rekao, a sada će ljudi reći da smo prepustili utakmicu. U drugom poluvremenu smo bili bolji, kada smo se vratiti našoj normalnoj taktici, ali prepustili smo dve utakmice",
rekao je Ibrahimović.

"Mislim da smo bili bolji, ali izgubili smo u revanšu, a u prvoj utakmici bilo je 2:2, pa želim sve najbolje Mančester sitiju"
, dodao je švedski reprezentativac.

Pari Sen Žermen je prošlog meseca osvojio četvrtu uzastopnu titulu u francuskom prvenstvu, igra u finalu Kupa i Liga kupa i pokušće drugu sezonu uzastopno da osvoji "triplu krunu".