Ibra teroriše Crnu Goru!

Autor: Boban Filipović
nedelja 14.06.2015.
22:13

'Sokolovi' pred katastrofom u Švedskoj, krivac je Zlatan Ibrahimović koji je u finišu prvog poluvremena kvalifikacionog meča postigao dva gola.

Beta/AP Photo/Risto Bozovic

"Ibrakadbra" je prvi put zatresao mrežu gostiju rezantnim udarcem po zemlji sa roglja šensnaesterca iskosa sa leve strane u 41. minutu, da bi nepuna tri minuta kasnije rutniski matirao Vukašina Poleksića u situaciji kada ga je Sebastijan Larosn sjajnom asistnecijom izbacio na 'oči u oči' sa njim.

Inače, Šveđani su na poluvremenu vodili sa 3:0, prvi gol na utakmici postigao je Berg.