Ibra rastužio Srbe iz Tuluza!

utorak 19.01.2016.
23:04

Kad je fudbal u pitanju, u Francuskoj je večeras aktuelna šesnaestina finala nacionalnog Kupa, a u centru pažnje bio je duel Pari Sen Žermena i Tuluza.

Beta/AP Photo/Philadelphia Daily News, Steven M. Falk

Fudbaleri Pari Sen Žermena plasirali su se u narednu rundu  Kupa Francuske, pošto su u derbiju šesnaestine finala posle velike borbe savladali Tuluz rezultatom 2:1.

Gosti, u čijim su redovima od prvog minuta nastupili srpski internacionalci Pavle Ninkov, Uroš Spajić i Aleksandar Pešić, poveli su već posle 11 minuta igre, golom Mubanđea.

Njihovo vođstvo ostalo je na snazi sve do 54. minuta, kada je David Luiz posle kornera doneo ''Svecima'' izjednačenje, da bi preokret domaćima i plasman u osminu finala obezbedio Zlatan Ibrahimović iz jedanaesterca u samom finišu utakmice.