Ibra dominira: "Da smo se tukli, Kjelini bi bio u bolnici"

petak 17.06.2016.
19:45

Prva zvezda reprezentacije Švedske Zlatan Ibrahimović dao je više nego interesantnu izjavu nakon duela sa Italijom vezano za "bitku" koju je na terenu vodio sa Đorđom Kjelinijem.

Beta/AP Photo/Petr David Josek

Švedski reprezentativac Zlatan Ibrahimović nije uspeo da pomogne svom nacionalnom timu u duelu sa Italijom pošto su "Azuri" stigli do pobede golom Edera u završnim minutima meča.

"U fudbalu morate da budete fokusirani svih 90 minuta jer ekipe kakva je Italija kažnjavaju pad koncentracije a to je ono što se nama dogodilo danas" rekao je Ibrahimović.

Mnogi su se nakom neča složili u oceni da se Ibrahimović nije video na terenu jer ga je Đorđo Kjelini "stavio u džep" a evo kakav je odgovor Ibra dao nakon konstatacije da se dobro potukao sa svojim čuvarom.

"Da smo se zaista tukli, Kjelini bi bio u bolnici" poručio je Ibrahimović.

O nemoći navalne linije reprezentacije Švedske na tekućem Evropskom prvenstvu najbolje svedoči podatak da "Vikinzi" nisu uputili udarac u okvir gola za nešto više od 180 minuta igre.

13 Komentara

Scholes
Sunday, 19.06.2016
02:25

Ne mogu da se setim, mislim da je Americki defanzivac, ali imena ne mogu da se setim, igrao je kratko za Milan, i Ibrahimovic se zakacio sa njim, a ovaj ga izuo k'o nista.

Meepo
Friday, 17.06.2016
23:22

Druže, ekipa ti je izgubila utakmicu, a ti samo umišljaj da si Bog nečega gospodine Ibrahimoviću što za Švedsku igra!

ADP_10
22:12

Pa ako hoce da se tuce nek promeni sport nek ide u ring pa ce vidjeti kako ce proci. Posto su igrali fudbal, Kjelini ga je strpao u dzep kao i svaki put kada je Ibrahimovic igrao protiv njega. Italijanska odbrana nije neka komicna odbrana u Francuskoj kojoj moze da trpa golove a uz to igra u timu koji vredi koliko i svi ostali timovi zajedno u ligi.

lewa9
21:46

Искрено мислим да Италија има најбољу одбрану на овом ЕП, можда не по квалитету или ценама, али сигурно по уиграности да су далеко испред свих :)

22:22

Ima i po kvalitetu. Mislim da nema nijedna reprezentacija 3 kvalitetna igrača u odbrani kao Italija. Ovaj trojac je među 6-7 najboljih odbranbenih igrača na svijetu.

Madridista
21:44

Najsrecniji fudbaler, pola golova ni sam ne zna kako je dao, 0 covjek, kako mozete da ga podrzavate i dizete u nebesa a toliko nepostuje druge, on dominira kad nekog vrijedja a Ronaldo je necovjek i sve najgore.

Don Carlo
Saturday, 18.06.2016
00:15

E pa sta ces. Mrze ljudi Ronalda,nemaju kad da vide ovog kretena

_MajorLazer
21:03

Kjelinijev dzep : zvake, kljucevi, neka sica i ibra ...

Paolo Maldini
20:56

Klasicni Ibra, pun sebe ali to mu je donijelo sve u zivotu.

Ajde?
20:55

Svakom svojom izjavom iritira. Na dva meča nije šut u gol uputio a teško da je i primio loptu u 16 metara. Bio je sila, sada jedino može farmerima od štopera u Francuskoj da prodaje fore. Kjelini je mogao dana još jednog takvog napadača sam da čuva.

Realan tip
12:25

Tacno tako, ali u redakciji neko obozava ovog lika, meni slican komentar nije objavljen. Ovaj lik da nije otisao u francusku ligu, vec nekoliko godine ne bi dao ukupno 10 golova. Arogancija bez pokrica.