I Budućnost imala ''generalnu probu'' pred Partizan, evo kako je prošla

sreda 05.07.2017.
21:56

Dan pošto je Partizan odigrao svoju poslednju utakmicu na pripremama, i rival crno-belih na startu nove sezone pokazao je čime raspolaže pred duel u Humskoj.

EPA/MACIEJ KULCZNSKI

Ekipa podgoričke Budućnosti i dalje se nalazi na Zlatiboru, gde je večeras odigrala poslednji kontrolni meč.

Rival ekipi Dragana Kažića bio je banjalučki Borac, a ovaj meč završen je bez pobednika, rezultatom 2:2.

Budućnost je odlično započela meč. Posle akcije Vlaisavljevića, Nikač je već u sedmom minutu doveo Podgoričane u vođstvo, ali je minut kasnije izjednačio Puzigaća.

Ipak, od 16. minuta Budućnost ponovo prelazi u  vođstvo, a ovoga puta Vlaisavljević je zatresao mrežu Banjalučana.

To vođstvo ostalo je na snazi sve do 78. minuta, kada je Raspudić po godio za konačnih 2:2.

Prethodno su u 61. minutu Banjalučani imali i jedanaesterac u svoju korist, ali ga Puzigaća nije iskoristio.

Budućnost
je nastupila u sledećem sastavu: Mijatović, Raspopović, Radunović, Simović, Mitrović, Hočko, Mirković, Terzić, Nikač, Vlaisavljević, Pejaković. Igrali su još: Milić, Kumburović, Tući, Roganović, Tučević, Marković, Ristović, Đalović, Camaj, Golović.