Het-trik Ikardija protiv Atalante za manje od 10 minuta!

15:38

Fenomenalni Argentinac ekspresno je izbio na drugo mesto liste strelaca Serije A.

EPA/EMILIO ANDREOLI

Inter je na "Meaci" ugostio Atalantu, a kako stvari stoje preskočiće ih i na tabeli nakon 28. kola.

Nakon pola sata igre "Neroazuri" vode sa 4:0, a za prva tri gola zaslužan je kapiten Mauro Ikardi.

Argentinac je najpre bio snalažljiv nakon slobodanjaka Banege, lopta je pogodila živi zid i pala pred noge kapitenu, koji lako matira Berišu sa samo par metara.

Na 2:0 povisio je samo šest minuta kasnije, ovoga puta sa kreča. Argentinac je mrežu Atalante pogodio popularnom "panenkom".

Četiri minuta nakon drugo, Ikardi dolazi i do trećeg gola, Banega je lepo centrirao sa desne strane, a napadač Intera glavom dolazi do het-trika.

Da stvari budu još gore po goste, pobrinuo se Banega, koji je na isteku pola časa igre pogodio za više nego ubedljivih 4:0.

24 Komentara

Markos
Sunday, 12.03.2017
17:34

A sto cemo za ovaj penal intera,mada posle onakvog bacanja steta da mu ga ne svira,sav se polomio jadnicak :) Il penal ili oskar trece nema.

elkinjo10
17:28

Smrad od igraca...kao i maleni klubic za koji igra!FORZA JUVEEE

John Doeee
20:33

Juve ti je igrao pre dva dana. Sta ces na vestima malenog klubica?

John Doeee
Monday, 13.03.2017
21:58

Ta vasa utakmica od pre dva dana je vazna za sve ljubitelje fudbala, da vide kako je nekim klubovima biznis vazniji od fudbala...

disqus_CkAY5JIxzW
08:00

Sta ste vi radili prije 2 dana na itakmici koja nema veze s vama. Ja sam samo dosao da kazem,poslije ovakvog rezultata da inter zaslizuje definitivno 4. mjesto, foza indaaaa

INTERnacionalist
21:07

..to je taj 'smrad' kojeg nikad necete imat,pusta zelja..

Miljan82
17:13

Odavno nisam video nesto ovako!nKlasicno rastavljanje na proste cinioce....forzza Inter!!!

gajokrusica
17:04

Glavom, levom nogom, desnom nogom, brz, jak, sjajno kretanje, sve ima covek. Vec sad u top 5 napadaca na svetu, za 2 godine najkasnije kad se Inter vrati u borbu za sve trofeje, Ikardi ce biti ubedljivo najbolji spin na svetu. Perfektan igrac, ali Mesi i Maskerano ne daju da igra za Argentinu, jer im je Maksi dobar drugar. Da je pametan da prihvati poziv Italije i postane legenda.

08:02

Ne trebaju italiji takvi olosi, u moralnom smislu mislim. Igracki su neosporni

chino20
16:59

Full napadac,dobro kretanje,sut i lijeva i desna dobar,igra glavom,prava 9ka nema sta :D